پیام تبریک سال 1400

پیام تبریک سال 1400

خداوند منان را سپاسگزاریم که در سایه الطاف بیکرانش، فرصت تجربه سال جدید دیگری را بر ما ارزانی داشت تا با الهام از گذشته گام در مسیر آینده بگذاریم.
فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار، کردار و تصمیم های نو است و حلول سال جدید و تولد با شکوه دوباره طبیعت همواره یادآور تغییر و تحول به مراحل نیکوتر و برتر است.
شرکت صنایع فولاد گسترش سال 1400 را در حالی پشت سر گذاشت که با وجود تنگنا ها و فراز و نشیب ها توانست باشناسایی نقاط قوت و ضعف، تهدیدها را به فرصت تبدیل نموده ودر راستای چشم انداز و اهداف خود گام بردارد. در آستانه سال جدید زمان آن است که با تکیه بر گذشته و افق پیش رو ضمن تداوم گام برداشتن در مسیر رشد و پویایی، بی وقفه خود را برای اتمام پروژه های در دست اجرا و انجام پروژه های جدید آماده ساخته و همسو با تحول طبیعت، بهترین ها را از خداوند بهار آفرین درخواست نمائیم.
اینجانب با عرض تبریک و شادباش فرا رسیدن سال نو به تمامی هموطنان، کارفرمایان، پیمانکاران، سهامداران محترم و همکاران ارجمند، سالی سرشار از تندرستی، سلامتی، همدلی، و بهروزی و موفقیت برای تمامی عزیزان و خانواده های محترمشان آرزومندم.

محمود صدیقی تنکابنی
مدیر عامل و عضو هئیت مدیره

نوشتهٔ پیشین
ریسک نوسان قیمت فولاد در معاملات آتی بیمه می‌شود
نوشتهٔ بعدی
سرکوب قیمت فولاد راه‌حل تنظیم بازار نیست
فهرست