استمرار بهبود صنایع فولاد گسترش

استمرار روزهای خوب با پشتکار و تلاش بی وقفه در شرکت صنایع فولاد گسترش

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع فولاد گسترش، در ادامه راه اندازی خط تولید شمش فولادی مجتمع فولادسازی شادگان، آزمایش عملیاتی انجام اولین ذوب کوره قوس الکتریکی این کارخانه در ساعت یک بامداد 25 بهمن ماه 1402 با نام مقدس حضرت امام حسین (ع) صورت گرفت.

در این مرحله بیش از 100 تن فولاد مذاب در اولین تست گرم کوره تولید و کلیه تجهیزات سخت افزاری مکانیکی، برقی، ابزار دقیق، Material Handling، Piping و نرم افزاری با رعایت استانداردهای جهانی و توان کارشناسان و مدیران داخلی آزمایش شد.

حضور مهندس ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، مهندس کهزاد مدیرعامل و مهندس لندی رئیس هیأت مدیره صنعت فولاد شادگان به عنوان کارفرمای اصلی و سایر ارکان اجرایی و نظارتی پروژه، در زمان انجام این فاز از همدلی و هم افزایی کلیه ذینفعان برای محقق نمودن برنامه های تدوین شده و برداشتن گام های استوار در راستای تولید فولاد با ظرفیت یک میلیون در سال در این مجتمع حکایت دارد.

محمود صدیقی تنکابنی مدیرعامل شرکت صنایع فولاد گسترش ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات شبانه روزی تیم های کارفرمایی، پیمانکار و مشاور عنوان نمود که دستیابی به این مهم با هماهنگی و کار تیمی امکان پذیر گردید و بدون شک همکاران ما با جدیت، دلسوزی و از خودگذشتگی، در زمان های برنامه ریزی شده نقش آفرینی نمودند و حتماً کارشناسان صنعت فولاد واقف هستند که زمان مورد نیاز از مرحله تست First Arc  که در 23 آبان محقق شده تا مرحله یFirst Heat  حدوداً 3 ماه بعد، بدون هم افزایی و تعهد در انجام کار، امکان پذیر نیست. او ابراز امیدواری کرد که ادامه ی مسیر برای رسیدن به ظرفیت کامل تولید فولاد در این طرح با استمرار حمایت هایی که طی دوسال گذشته شده است با سرعت و قدرت، پیش برود.

گفتنی است این پروژه به عنوان دومین پروژه پیشرو در بین هفت طرح تولید فولاد برای دستیابی به افق توسعه صنعت فولاد کشور و ارتقاء جایگاه ایران در جهان می باشد که در این مرحله با همکاری بیش از 1200 نفر نیروی داخلی شکل عملیاتی گرفته است.

شرکت صنایع فولاد گسترش به عنوان یکی از شرکت های تأثیرگذار و با تجربه در راستای مأموریت خود و با استفاده از قابلیت های مهندسی، نیروی انسانی ماهر و زنجیره تأمین قوی تلاش نموده که نقش تعیین کننده ای را در جهت کارآفرینی و ارزش آفرینی در صنایع مختلف ایفا نموده و با توسعه دانش فنی و تجارب، بهینه نمودن و چابک سازی فرآیندهای کاری، حفظ کیفیت و رعایت استانداردهای لازم گام بردارد.

 

منبع خبر

https://donya-e-eqtesad.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%87%D8%A7-104/4049088-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%B5%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%B9-%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF-%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4

نوشتهٔ پیشین
اهمیت طراحی خط تولید داده در نظام تصمیم گیری
نوشتهٔ بعدی
موفقیت تحسین برانگیز “فولاد گسترش” در راه اندازی یکی از پروژه های هفت گانه فولادی
فهرست